ISEO R7 Extra

ISEO R7 Extra

Kvalitná, veľmi bezpečná vložka s veľa blokovacími prvkami a ochranami voči deštruktívnym metódam. Kľúč má kódovanie v 3 radách, 7 až 10 aktívnych bezpečnostných prvkov, a 3-násobnú ochranu voči odvŕtaniu. Výrobca je talianska spoločnosť ISEO. (Dodatočné kľúče si môžete objednať tu)

subject Viac informácií
68,40 € s DPH 57,00 € bez DPH
check Naskladnené
Popis
Charakteristika:

Bezpečnostné zámkové vložky ISEO R7 Extra sú výrobky vysokej kvality vyrábané talianskou spoločnosťou ISEO. Ide o bezpečnostnú nadstavbu úspešnej rady R6 - vložky R7 Extra majú viac ochrán voči odvŕtaniu aj viac blokovacích prvkov, a ich životnosť, kvalita aj bezpečnosť je naozaj vysoká. Charakteristickým znakom sú ploché jamkové, extra dlhé, veľké, hrubé a pevné kľúče. Kľúče majú kódovanie v 3 radoch - kombináciou aktívnych a pasívnych blokovacích prvkov:
- 6 stavidlovej spodnej hlavnej technológie s bezpečnostnými podstavidlami
- 5 stavidlovej hornej rady, ktorá je kombináciou 1 až 4 aktívnych a zvyšok pasívnych blokovacích prvkov, ak nie je správne napolohovaný horný aktívny kolík, zablokuje otáčanie valca vložky
- 1-5 stavidlovej bočnej technológie pozostávajúcej z pasívnych blokovacích prvkov
Veľkou výhodou je, že v tejto cenovej kategórii má vložka ISEO R7 Extra stavidlá z nehrdzavejúcej ocele, 3-radové kódovanie kľúča a 5 kľúčov v balíku.
Ďalší významný znak je veľmi hladký chod kľúča a točenie kľúčom - je to veľmi dobre vyladený mechanizmus - keďže ISEO vyrába cca 30 000 vložiek denne, tak s týmto majú dobré skúsenosti.
Výroba vložiek a kľúčov prebieha v špičkovej a modernej výrobe v Taliansku.

 

Bezpečnosť:

- 6 hlavných blokovacích prvkov v spodnej rade
- 5 horných blokovacích prvkov (1 až 4 aktívne, záleží od permutácie kľúča)
- 1-5 bočných pasívnych blokovacích prvkov
- spolu všetky 3 rady tvoria extra bezpečnú vložku voči planžetovaniu aj Bump-key metóde
- kombinácia obyčajných a bezpečnostných podstavidiel pre značné skomplikovanie planžetovania
- 3-násobná ochrana voči odvŕtaniu - kolík z tvrdenej ocele v telese vložky, 2 kolíky v rotore vložky a 1 kolík pri deliacej rovine
- veľké rozdiely vo výškach jamiek kľúča = vysoká odolnosť voči planžetovaniu
 

Výhody:

- kľúč je jamkový, obojstranný, veľký a pevný - pohodlne sa s ním pracuje
- drážka na začiatku valca vložky pre ešte vyššiu pevnosť kľúča - sila sa pri otáčaní rozloží na hrubší krk kľúča
- možnosť farebného rozlíšenia (modré farebné klipy)
- stavidlá vložky (vo všetkých 3 rovinách) sú z nehrdzavejúcej ocele – extrémne odolný materiál voči opotrebeniu, ktorý zabezpečí dlhú životnosť vložky (pre porovnanie, väčšina vložiek má stavidlá z mosadze. Stavidlá sú väčšinou prvý komponent ktorý sa na vložke pokazí, prejavuje sa to už zadŕhaním kľúča pri otváraní/zatváraní, potom ho musíte povyťahovať a podobne...)
- vyrobené kľúče vyrábame výhradne z originálnych polotovarov pre zachovanie najvyššej kvality, životnosti a komfortu
- všetky použité materiály sú výhradne výberom toho najlepšieho (tvrdená nehrdzavejúca oceľ, mosadz)
- vyladený hladký mechanizmus
- tým že nie sú kľúče chránené patentom, nebola cena premietnutá do ceny vložky, a teda sa jedná bezkonkurenčnú vložku za túto cenu v tejto bezpečnosti (patent chráni hlavne výrobu kľúčov, čo väčšina ľudí nepotrebuje, pretože požičiava kľúče len dôveryhodným osobám).
 

Nevýhody:

Žiadne
 

Termín dodania a skladové zásoby:

Všetky rozmery vložiek uvedené v ponuke máme skladom. Dodanie aj výroba kľúčov do 1 dňa (v prípade osobného odberu ešte v ten deň).
 

Výroba kľúčov:

Dodatočné kľúče si môžete objednať tu

Kľúče ISEO R7 sú voľného profilu, vo veľkom používané v európe. kľúč Vám vyrobíme my alebo si ho môžete dať vyrobiť v hociktorom kľúčiarstve, ktoré vyrába jamkové kľúče. Kúpou kľúčov u nás máte záruku, že použijeme originálne polotovary. Výhoda voľného profilu a dôvod prečo sa vyrábajú, je flexibilita dorobenia náhradných kľúčov. Profil sa vyrába už desiatky rokov a takmer každé kľúčiarstvo v európe ich má na sklade.
 

Ďalšie možnosti:

Vložky ISEO R7 je možné zjednotiť na spoločný uzáver / spoločný kód - 1 kľúčom otvoríte ľubovoľné množstvo vložiek. Taktiež je možné na rovnaký kľúč urobiť aj visiace a schránkové zámky. Samozrejmosťou je aj vyhotovenie systému generálneho kľúča. Výhoda je, že veľký a ťažký zväzok kľúčov nahradíte jediným. Ak máte veľa vložiek a potrebujete dať veľa ľuďom kľúče, ušetríte na výrobe kľúčov. Dodatočné vložky podľa kľúča sa dajú dorábať aj neskôr v budúcnosti, ak si to potom rozmyslíte.

Servis je u nás samozrejmosťou. Ak sa Vám pokazí vložka od ktorej máte 100 kľúčov, nemusí sa kupovať nová s novými kľúčmi. Vyrobíme Vám novú vložku, prípadne sa opraví jestvujúca vložka, a vyrobené kľúče budú fungovať naďalej.
 

Doplnkové funkcie:

1) Núdzová funkcia - často používaná príplatková funkcia je núdzová funkcia (ostatné názvy: prestupová spojka, emergency funkcia, BSZ...). Táto funkcia umožňuje ovládanie vložky 2 kľúčmi z oboch strán naraz. Je to veľmi užitočná funkcia v prípade, že si omylom zabuchnete dvere, a máte z vnútornej strany zastrčený a pootočený kľúč. V prípade zabuchnutia dverí musíte volať kľúčovú službu a takýto zásah je platený, môžu sa poškodiť dvere a v nočných hodinách nemusíte zohnať pomoc. Už pri prvom zabuchnutí sa Vám táto investícia časovo aj finančne vráti. Táto funkcia nie je nutná v prípade, že máte z vonkajšej strany kľučku (namiesto pevnej gule / madla). Môže sa však hodiť, ak prídete domov vo večerných hodinách a už pred vami niekto zamkol dvere a nevytiahol kľúč.
Pri vyhotovení vložky s olivkou (gombíkom), je táto funkcia automaticky súčasťou vložky.
Táto funkcia nijak neznižuje bezpečnosť vložky! Vložka s núdzovou funkciou je úplne rovnako bezpečná, ako vložka bez tejto funkcie.

2) Gombík / olivka je ekvivalent trvalo zasunutého kľúča z vnútornej strany vložky. Je to dobré ak sa večer doma zamykáte, nemusíte ísť po kľúč, len otočíte gombíkom a máte zamknuté. Pozor: na rodinné domy a byty na 1. poschodí zvážte túto funkciu. Pri krádeži keď Vám niekto vôjde cez okno a otvorí si gombíkom dvere, poisťovňa nemusí krádež uznať pretože "nebola prekonaná adekvátna prekážka" napr. pri vynášaní majetku. Taktiež ak máte na domových dverách sklo, zlodej môže rozbiť sklo, prestrčiť ruku a odomknúť dvere gombíkom.

3) Ozubený veniec 10 zubový (10 zubové koliesko) - používané najmä v bezpečnostných dverách Bedex, Sherlock, Adlo a Exkluziv (avšak nie nutne vo všetkých modeloch dverí). Zistíte to tak, že vyberiete vložku a uvidíte, či má ozubený veniec alebo štandardný palec. Či má vložka štandardný palec alebo ozubený veniec, funkčnosť a bezpečnosť je úplne rovnaká. Vložky s ozubeným vencom sa vyrábajú kvôli zámkom, ktoré nemajú prevod na štandardný palec. 99% vložiek má štandardný palec.

 

Prečo my a prečo ISEO?

1. ISEO je kvalitná talianska výroba vložiek a zámkov, a vyrába vložky pre takmer všetky kontinenty, 30 000+ kusov denne čo je 12 mil. + ročne.

2. Máme kamennú predajňu, skladové zásoby vložiek a kľúčov ISEO, stroje, náhradné diely a vybavenie na servis. Ak budete chcieť dodatočný kľúč alebo vyrobiť/opraviť vložku, môžete ju mať už v ten deň, a nemusíte čakať 10-30 dní na dodávku náhradných kľúčov/vložiek z tretích strán s prirážkou poštovného/kuriéra.

3. Vyznáme sa v tejto problematike uzamykania so skúsenosťami od roku 2003. Nie sme len bežný obchod čo predáva všetko len pre profit. Táto oblasť nás baví a predávame len to, čo by sme si sami kúpili.
 

Certifikácia:

certifikovaná podľa EN1303:2015: test životnosti najvyšší 6 z 6 (100 000+ cyklov), bezpečnosť kľúča najvyššia 6 z 6 (100 000+ kombinácií), bezpečnosť voči napadnutiu (D) - najvyššia
SKG ***
BSI *
 

Balenie:

1x bezpečnostná vložka ISEO R7 Extra podľa vami zvoleného rozmeru
5x kľúč ISEO R7
1x zaisťovacia skrutka
1x kódová karta
1x krabička
5x farebný rozlišovač modrý
 

Pár rád na záver:

Nezabudnite na starostlivosť o bezpečnostnú vložku – mazaním špeciálnymi mazadlami od výrobcu zvýšite jej životnosť aj komfort používania.
V žiadnom prípade nemažte vložky mazadlami, ktoré na to nie sú určené (napr. WD40 a rôzne oleje), pretože   vložku pokazíte.

Štítky:

Cylindrické vložky na jeden kľúč, kvalitná zámková vložka, cylindrická vložka s gombíkom, obojstranná fabka

Videá (pre zobrazenie na celú obrazovku, kliknite na názov videa pre presmerovanie).

Tabuľka vlastností
chat Komentáre (0)
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)