ISEO R6

ISEO R6

Bezpečnostná vložka ISEO R6 je vložka s plochým, extra hrubým kľúčom vyznačujúca sa hladkým chodom, pevnými kľúčmi a dlhou životnosťou. Výrobca je talianska spoločnosť ISEO. (Dodatočné kľúče si môžete objednať tu)

subject Viac informácií
36,12 € s DPH 30,10 € bez DPH
check Naskladnené
Popis
Charakteristika:

Bezpečnostné zámkové vložky ISEO R6 sú výrobky vysokej kvality vyrábané talianskou spoločnosťou ISEO. Jedná sa o cenovo dostupné, kvalitné vložky s dlhou životnosťou. Charakteristickým znakom sú ploché jamkové, extra dlhé, veľké, hrubé a pevné kľúče. Mechanizmus vložky pozostáva zo 6 stavidlovej technológie s bezpečnostnými podstavidlami.
Veľkou výhodou je, že už v tejto cenovej kategórii má vložka ISEO R6 stavidlá z nehrdzavejúcej ocele - ešte nikdy sme sa v praxi nestretli s opotrebovanou vložkou ISEO R6. Od roku 2003 ako sme ich začali predávať, ešte stále sa k nám vracajú zákazníci dorábať si kľúče. Vložky stále fungujú prvotriedne.
Ďalší významný znak je veľmi hladký chod kľúča a točenie kľúčom - je to veľmi dobre vyladený mechanizmus - keďže ISEO vyrába cca 30 000 vložiek denne, tak s tým majú dobré skúsenosti.
Výroba vložiek a kľúčov prebieha v špičkovej a modernej výrobe v Taliansku.

 

Bezpečnosť:

- 6 blokovacích prvkov v 1 rade - štandardná ochrana
- kombinácia obyčajných a bezpečnostných podstavidiel pre značné skomplikovanie planžetovania
- ochrana voči odvŕtaniu - kolík z tvrdenej ocele v telese vložky
- veľké rozdiely vo výškach jamiek kľúča = zvýšená odolnosť voči planžetovaniu
 

Výhody:

- kľúč je jamkový, obojstranný, veľký a pevný - pohodlne sa s ním pracuje
- drážka na začiatku bubienku kľúča pre ešte vyššiu pevnosť kľúča - sila sa rozloží na hrubší krk kľúča
- možnosť farebného rozlíšenia (modré farebné klipy)
- stavidlá vložky sú z nehrdzavejúcej ocele – extrémne odolný materiál voči opotrebeniu, ktorý zabezpečí dlhú životnosť vložky (pre porovnanie, väčšina vložiek má stavidlá z mosadze. Stavidlá sú väčšinou prvý komponent ktorý sa na vložke pokazí, prejavuje sa to už zadŕhaním kľúča pri otváraní/zatváraní, potom ho musíte povyťahovať a podobne...)
- vyrobené kľúče vyrábame výhradne z originálnych polotovarov pre zachovanie najvyššej kvality, životnosti a komfortu
- všetky použité materiály sú výhradne výberom toho najlepšieho (tvrdená nehrdzavejúca oceľ, mosadz)
- vyladený hladký mechanizmus
 

Nevýhody:

- žiadne
 

Termín dodania a skladové zásoby:

Všetky rozmery vložiek uvedené v ponuke máme skladom. Dodanie aj výroba kľúčov do 1 dňa (v prípade osobného odberu ešte v ten deň).
 

Výroba kľúčov:

Dodatočné kľúče si môžete objednať tu

Kľúče ISEO R6 sú voľného profilu, vo veľkom používané v európe, a kľúč Vám vyrobíme my alebo si ho môžete dať vyrobiť v hociktorom kľúčiarstve, ktoré vyrába jamkové kľúče. Kúpou kľúčov u nás máte záruku, že použijeme originálne polotovary. Výhoda voľného profilu a dôvod prečo sa vyrábajú, je flexibilita dorobenia náhradných kľúčov. Profil sa vyrába už desiatky rokov a takmer každé kľúčiarstvo v európe ich má na sklade.
 

Ďalšie možnosti:

Vložky ISEO R6 je možné zjednotiť na spoločný uzáver / spoločný kód - 1 kľúčom otvoríte ľubovoľné množstvo vložiek. Taktiež je možné na rovnaký kľúč urobiť aj visiace a schránkové zámky. Samozrejmosťou je aj vyhotovenie systému generálneho kľúča. Výhoda je, že veľký a ťažký zväzok kľúčov nahradíte jediným. Ak máte veľa vložiek a potrebujete dať veľa ľuďom kľúče, ušetríte na výrobe kľúčov. Dodatočné vložky podľa kľúča sa dajú dorábať aj neskôr v budúcnosti, ak si to potom rozmyslíte.

Servis je u nás samozrejmosťou. Ak sa Vám pokazí vložka od ktorej máte 100 kľúčov, nemusí sa kupovať nová s novými kľúčmi. Vyrobíme Vám novú vložku, prípadne sa opraví jestvujúca vložka, a vyrobené kľúče budú fungovať naďalej.
 

Doplnkové funkcie:

1) Núdzová funkcia - často používaná príplatková funkcia je núdzová funkcia (ostatné názvy: prestupová spojka, emergency funkcia, BSZ...). Táto funkcia umožňuje ovládanie vložky 2 kľúčmi z oboch strán naraz. Je to veľmi užitočná funkcia v prípade, že si omylom zabuchnete dvere, a máte z vnútornej strany zastrčený a pootočený kľúč. V prípade zabuchnutia dverí musíte volať kľúčovú službu a takýto zásah je platený, môžu sa poškodiť dvere a v nočných hodinách nemusíte zohnať pomoc. Už pri prvom zabuchnutí sa Vám táto investícia časovo aj finančne vráti. Táto funkcia nie je nutná v prípade, že máte z vonkajšej strany kľučku (namiesto pevnej gule / madla). Môže sa však hodiť, ak prídete domov vo večerných hodinách a už pred vami niekto zamkol dvere a nevytiahol kľúč.
Pri vyhotovení vložky s olivkou (gombíkom), je táto funkcia automaticky súčasťou vložky.
Táto funkcia nijak neznižuje bezpečnosť vložky! Vložka s núdzovou funkciou je úplne rovnako bezpečná, ako vložka bez tejto funkcie.

2) Gombík / olivka je ekvivalent trvalo zasunutého kľúča z vnútornej strany vložky. Je to dobré ak sa večer doma zamykáte, nemusíte ísť po kľúč, len otočíte gombíkom a máte zamknuté. Pozor: na rodinné domy a byty na 1. poschodí zvážte túto funkciu. Pri krádeži keď Vám niekto vôjde cez okno a otvorí si gombíkom dvere, poisťovňa nemusí krádež uznať pretože "nebola prekonaná adekvátna prekážka" napr. pri vynášaní majetku. Taktiež ak máte na domových dverách sklo, zlodej môže rozbiť sklo, prestrčiť ruku a odomknúť dvere gombíkom.

3) Ozubený veniec 10 zubový (10 zubové koliesko) - používané najmä v bezpečnostných dverách Bedex, Sherlock, Adlo a Exkluziv (avšak nie nutne vo všetkých modeloch dverí). Zistíte to tak, že vyberiete vložku a uvidíte, či má ozubený veniec alebo štandardný palec. Či má vložka štandardný palec alebo ozubený veniec, funkčnosť a bezpečnosť je úplne rovnaká. Vložky s ozubeným vencom sa vyrábajú kvôli zámkom, ktoré nemajú prevod na štandardný palec. 99% vložiek má štandardný palec.

 

Prečo my a prečo ISEO?

1. ISEO je kvalitná talianska výroba vložiek a zámkov, a vyrába vložky pre takmer všetky kontinenty, 30 000+ kusov denne čo je 12 mil. + ročne.

2. Máme kamennú predajňu, skladové zásoby vložiek a kľúčov ISEO, stroje, náhradné diely a vybavenie na servis. Ak budete chcieť dodatočný kľúč alebo vyrobiť/opraviť vložku, môžete ju mať už v ten deň, a nemusíte čakať 10-30 dní na dodávku náhradných kľúčov/vložiek z tretích strán s prirážkou poštovného/kuriéra.

3. Vyznáme sa v tejto problematike uzamykania so skúsenosťami od roku 2003. Nie sme len bežný obchod čo predáva všetko len pre profit. Táto oblasť nás baví a predávame len to, čo by sme si sami kúpili.
 

Certifikácia:

certifikovaná podľa EN1303:2015 - 160B0C50 = test životnosti najvyšší (100 000+ cyklov), bezpečnosť kľúča 5 z 6 (30 000+ kombinácií)
 

Balenie:

1x bezpečnostná vložka ISEO R6 podľa vami zvoleného rozmeru
3x kľúč ISEO R6
1x zaisťovacia skrutka
1x krabička
 

Pár rád na záver:

Ak ešte nemáte bezpečnostné kovanie, jednoznačne odporúčame pouvažovať nad takouto investíciou. Bezpečnostné kovanie významne chráni vložku voči rôznym deštruktívnym útokom ako zlomenie, vŕtanie, vytrhnutie a podobne. Viac o bezpečnostných kovaniach, ich použití a ako si vybrať, nájdete tu.
Taktiež nezabudnite na prípadnú starostlivosť o bezpečnostnú vložku – mazaním špeciálnymi mazadlami od výrobcu zvýšite životnosť aj komfort.
V žiadnom prípade nemažte vložky mazadlami, ktoré na to nie sú určené (napr. WD40 a rôzne oleje), pretože skôr skrátite životnosť vložky.

Videá (pre zobrazenie na celú obrazovku, kliknite na názov videa pre presmerovanie)

Tabuľka vlastností
chat Komentáre (0)
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)