ISEO F6+

ISEO F6+

Kvalitná, bezpečná a cenovo dostupná vložka. Jedna z najpredávanejších vložiek na európskom trhu. Vďaka overenej technológii, konštrukcii a použitým materiálom sa jedná o jednu z najlepších vložiek v tejto cenovej kategórii. (Dodatočné kľúče si môžete objednať tu)

subject Viac informácií
26,88 € s DPH 22,40 € bez DPH
check Naskladnené
Popis
Charakteristika:

Bezpečnostné zámkové vložky ISEO F6 sú kvalitné výrobky vyrábané spoločnosťou ISEO v taliansku. Jedná sa o štandardné bezpečnostné vložky za dostupnú cenu, vďaka masovej výrobe tohto obľúbeného profilu F6+. Technológia je bezpečnostná s 6-stavidlami a bezpečnostnými podstavidlami. Vložka má aj ochranu voči odvŕtaniu, a profil kľúča je značne komplikovaný pre čo najobtiažnejšiu prácu s planžetami.
Výhodou je aj to, že tieto vložky sa dajú zjednotiť s Clarus bezpečnostnými visiacimi zámkami na jeden kľúč. Oceníte to najmä, ak budete potrebovať uzamknúť dvere + rôzne visiace zámky na jeden kľúč.
Najlepšie na týchto vložkách F6+ je to, že za cenu o trochu vyššej než bežnej vložky máte vložku bezpečnostnú, kvalitnú a aj s dlhou životnosťou, vďaka použitej technológii a materiálom. Jedná sa o jednu z najlepších a najpredávanejších "masoviek" v európe.
Výroba vložiek a kľúčov prebieha v špičkovej, modernej výrobe v Taliansku.

iseo kluc f6 mini.jpg

 

Bezpečnosť:

- 6 blokovacích prvkov v 1 rade
- kombinácia obyčajných a bezpečnostných podstavidiel pre značné skomplikovanie planžetovania
- veľké rozdiely medzi jednotlivými rezmi kľúča = ešte vyššia odolnosť voči planžetovaniu
- ochrana voči odvŕtaniu
 

Kvalita:

- drážka na začiatku bubienku kľúča pre ešte vyššiu pevnosť kľúča - sila sa rozloží na hrubší krk kľúča
- vyrobené kľúče vyrábame výhradne z originálnych polotovarov pre zachovanie najvyššej kvality, životnosti a komfortu
- vyladený hladký mechanizmus
- stavidlá z nehrdzavejúcej ocele = dlhá životnosť
- vložka je skvelou voľbou aj na bytovky a značne namáhané priestory (veľa otvorení denne, prípadne dvere kde má prístup veľa ľudí), kde sa bežné vložky s mosadznými stavidlami zničia behom 1-2 rokov (vložka F6+ má všetky stavidlá z nehrdzavejúcej ocele, čím vydrží 2-3 násobne, a vieme ich aj opraviť alebo vyrobiť nové podľa kľúča) a aj vzhľadom na nízku cenu dorábaných kľúčov
- hladký chod kľúča
- kľúč má predĺžený krk a nezameniteľný tvar hlavy
 

Výroba kľúčov:

(Dodatočné kľúče si môžete objednať tu)

Kľúče ISEO F6 sú voľného profilu, vo veľkom používané v európe, a kľúč Vám vyrobíme my alebo si ho môžete dať vyrobiť v hociktorom kľúčiarstve, ktoré vyrába bežné kľúče. Výhodou je teda aj nízka cena ďalších dorábaných kľúčov.  Kúpou kľúčov u nás máte záruku, že použijeme originálne polotovary. Ďalšou z výhod voľného profilu je aj flexibilita dorobenia náhradných kľúčov. Profil sa vyrába už desiatky rokov a takmer každé kľúčiarstvo v európe ich má na sklade.
 

Ďalšie možnosti:

Vložky ISEO F6 je možné zjednotiť na spoločný uzáver / spoločný kód - 1 kľúčom otvoríte ľubovoľné množstvo vložiek. Taktiež je možné na rovnaký kľúč urobiť aj visiace a schránkové zámky.  Konkrétne výhodou týchto vložiek F6 je zdieľaný profil s bezpečnostnými visiacimi zámkami Clarus.

Servis je u nás samozrejmosťou. Ak sa Vám pokazí vložka od ktorej máte 100 kľúčov, nemusí sa kupovať nová s novými kľúčmi. Vyrobíme Vám novú vložku, prípadne sa opraví jestvujúca vložka, a vyrobené kľúče budú fungovať naďalej.
 

Doplnkové funkcie:

1) Núdzová funkcia - často používaná príplatková funkcia je núdzová funkcia (ostatné názvy: prestupová spojka, emergency funkcia, BSZ...). Táto funkcia umožňuje ovládanie vložky 2 kľúčmi z oboch strán naraz. Je to veľmi užitočná funkcia v prípade, že si omylom zabuchnete dvere, a máte z vnútornej strany zastrčený a pootočený kľúč. V prípade zabuchnutia dverí musíte volať kľúčovú službu a takýto zásah je platený, môžu sa poškodiť dvere a v nočných hodinách nemusíte zohnať pomoc. Už pri prvom zabuchnutí sa Vám táto investícia časovo aj finančne vráti. Táto funkcia nie je nutná v prípade, že máte z vonkajšej strany kľučku (namiesto pevnej gule / madla). Môže sa však hodiť, ak prídete domov vo večerných hodinách a už pred vami niekto zamkol dvere a nevytiahol kľúč.
Pri vyhotovení vložky s olivkou (gombíkom), je táto funkcia automaticky súčasťou vložky.
Táto funkcia nijak neznižuje bezpečnosť vložky! Vložka s núdzovou funkciou je úplne rovnako bezpečná, ako vložka bez tejto funkcie.

2) Gombík / olivka je ekvivalent trvalo zasunutého kľúča z vnútornej strany vložky. Je to dobré ak sa večer doma zamykáte, nemusíte ísť po kľúč, len otočíte gombíkom a máte zamknuté. Pozor: na rodinné domy a byty na 1. poschodí zvážte túto funkciu. Pri krádeži keď Vám niekto vôjde cez okno a otvorí si gombíkom dvere, poisťovňa nemusí krádež uznať pretože "nebola prekonaná adekvátna prekážka" napr. pri vynášaní majetku. Taktiež ak máte na domových dverách sklo, zlodej môže rozbiť sklo, prestrčiť ruku a odomknúť dvere gombíkom.

3) Ozubený veniec 10 zubový (10 zubové koliesko) - používané najmä v bezpečnostných dverách Bedex, Sherlock, Adlo a Exkluziv (avšak nie nutne vo všetkých modeloch dverí). Zistíte to tak, že vyberiete vložku a uvidíte, či má ozubený veniec alebo štandardný palec. Či má vložka štandardný palec alebo ozubený veniec, funkčnosť a bezpečnosť je úplne rovnaká. Vložky s ozubeným vencom sa vyrábajú kvôli zámkom, ktoré nemajú prevod na štandardný palec. 99% vložiek má štandardný palec.

 

Prečo my a prečo ISEO?

1. ISEO je kvalitná talianska výroba vložiek a zámkov, a vyrába vložky pre takmer všetky kontinenty, 30 000+ kusov denne čo je 12 mil. + ročne.

2. Máme kamennú predajňu, skladové zásoby vložiek a kľúčov ISEO, stroje, náhradné diely a vybavenie na servis. Ak budete chcieť dodatočný kľúč alebo vyrobiť/opraviť vložku, môžete ju mať už v ten deň, a nemusíte čakať 10-30 dní na dodávku náhradných kľúčov/vložiek z tretích strán s prirážkou poštovného/kuriéra.

3. Vyznáme sa v tejto problematike uzamykania so skúsenosťami od roku 2003. Nie sme len bežný obchod čo predáva všetko len pre profit. Táto oblasť nás baví a predávame len to, čo by sme si sami kúpili.
 

Certifikácia:

certifikovaná podľa EN1303:2015 - test životnosti najvyšší (100 000+ cyklov), bezpečnosť kľúča 4 z 6 (30 000+ kombinácií)
 

Nevýhody:

žiadne
 

Balenie:

1x bezpečnostná vložka ISEO F6 podľa vami zvoleného rozmeru
3x kľúč ISEO F6
1x zaisťovacia skrutka
1x krabička
 

Pár rád na záver:

Ak ešte nemáte bezpečnostné kovanie, jednoznačne odporúčame pouvažovať nad takouto investíciou. Bezpečnostné kovanie významne chráni vložku voči rôznym deštruktívnym útokom ako zlomenie, vŕtanie, vytrhnutie a podobne. Viac o bezpečnostných kovaniach, ich použití a ako si vybrať, nájdete tu.
Taktiež nezabudnite na prípadnú starostlivosť o bezpečnostnú vložku – mazaním špeciálnymi mazadlami od výrobcu zvýšite životnosť aj komfort.
V žiadnom prípade nemažte vložky mazadlami, ktoré na to nie sú určené (napr. WD40 a rôzne oleje), pretože skôr skrátite životnosť vložky.

Videá (pre zobrazenie na celú obrazovku, kliknite na názov videa pre presmerovanie).

Tabuľka vlastností
chat Komentáre (0)
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...