6 a viac zámkov (50 mm) na rovnaký kľúč
zoom_out_map
6 a viac zámkov (50 mm) na rovnaký kľúč

6 a viac zámkov (50 mm) na rovnaký kľúč

Veľké sady visiacich zámkov na rovnaké kľúče, môžete si navoliť potrebné množstvo.

subject Viac informácií
64,80 € s DPH 54,00 € bez DPH
check Naskladnené
Popis

Charakteristika:

Veľká sada visiacich zámkov, ktorá vyrieši každú potrebu pohodlného uzamknutia, od rodinného domu až po veľký priemyselný areál. Sada je tvorená z kvalitných visiacich zámkov ISEO F5KA 50 mm ktoré budú dlho a spoľahlivo fungovať.

Ku každému visiacemu zámku dostanete 2 kľúče, čiže napríklad ku 10 zámkom budete mať 20 kľúčov. K 30 zámkom budete mať 60 kľúčov. Dodatočné kľúče vieme vyrobiť.

Veľmi dobrá sada pre podnikateľov, správcov budov, aj pre kohokoľvek, kto jednoducho potrebuje uzamknúť všetko bez kompromisov s jedným kľúčom. Ďalšie výhody to má tie, že pri dodatočnom vyrábaní kľúčov nemusíte kopírovať všetkých XY kľúčov, ale stačí jeden, čím ušetríte finančné prostriedky.
Niekedy sa sada hocí aj kvôli viac kľúčom, ak máte napríklad veľa zamestnancov. Môžete si kvôli kľúčom objednať viac zámkov, a zvyšné zámky budete mať v rezerve, kedykoľvek pripravené na použitie už s jestvujúcimi kľúčmi.

Tieto visiace zámky majú kvalitné mosadzné telo, môžu sa preto použiť aj vo vonkajšom prostredí. Je však vhodné zabrániť priamemu styku s vodou, hlavne v mrazivých podmienkach.

Zámky sú samozacvakávacie - len zatlačíte strmeň a zámok je zamknutý.

Bezpečnosť:

- stredne bezpečné zámky voči planžetovaniu, použitý profil je F5 čo je 5 stavidlový profil s 8 výškami = nadpriemerné v porovnaní s obyčajnými visiacimi zámkami
- tvrdený strmeň priemeru 8 mm je dosť odolný

Balenie:

Dostanete toľko visiacich zámkov, koľko si navolíte, kľúčov 2-násobok. (ku 10 zámkom je 20 kľúčov, ku 150 zámkom je 300 kľúčov)

Rozmery:

Strmeň priemeru 8 mm
Váha bez kľúčov 1 zámku: 260 g

Videá (pre zobrazenie na celú obrazovku, kliknite na názov videa pre presmerovanie).Tabuľka vlastností
chat Komentáre (0)
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)