ISEO kódový zámok
zoom_out_map
ISEO kódový zámok

ISEO kódový zámok

Kvalitný, dizajnový a funkčný kódový visiaci zámok ISEO. Zámok má spoľahlivý mechanizmus otočných koliesok, ktorý prešiel prísnou kontrolou kvality spoločnosti ISEO. subject Viac informácií
6,96 € s DPH 5,80 € bez DPH
new_releases Skladová položka
Popis

Charakteristika:
ISEO kódové visiace zámky sú kvalitné a spoľahlivé a sú zvlášť vhodné napríklad na skrinky na plavárni/kúpalisku, alebo pre deti do školy. Nebudete musieť nosiť so sebou kľúče, a kombinácia 3 čísel sa dá jednoducho zapamätať a je dosť bezpečná.

Návod na zmenu kódovej kombinácie:
Štandardná hodnota z výroby pre je 0 0 0. Pre zmenu kombinácie, otočíte strmeň zámku o 180°, zatlačíte ho dnu do zámku, a zadáte novú kombináciu. Môžete vidieť ako sa to robí aj vo videu.

Použitie:
Použitie je naozaj široké, najmä sú to šatňové skrinky, školské skrinky, chladničky, šuplíky, špajze a podobne. S použitím reťaze môžete použitie tohto zámku ešte rozšíriť. Je však skôr vhodný do interiérového prostredia.
Neodporúča sa na zabezpečenie hodnotnejších vecí, skôr také bežné veci, ako oblečenie, jedlo a podobne.

Bezpečnosť:
- Bezpečnosť je základná, kde sa neočakáva útok nástrojmi, ale má odradiť okoloidúcich "záškodníkov".
- zámok má dokopy 1000 možných kombinácií (10*10*10, ako všetky 3-kombinačné), z teoretického hľadiska, keby ho chcel niekto dekódovať ručne a skúšať všetky kombinácie, tak priemerný čas môže byť na 1 kombináciu 2 sekundy, priemer je 1000/2 = 500 kombinácií, takže priemerne je potrebných 500*2 sekúnd na dekódovanie tohto zámku ručne - to je cca 16 minút. Je to postačujúce na odradenie "skúšajúcich" ľudí.

Funkčnosť:
Pre otvorenie zámku je potrebné napolohovať všetky 3 čísla správne do 1 polohy - na polohu označenú čiarov na zámku.
Pre zmenu kódu, je potrebné mať zámok otvorený, otočiť strmeň o 180°, zatlačiť a navoliť novú kombináciu. Návod si môžete pozrieť aj vo videu.

Rozmery:
Strmeň zámku má priemer Ø5 mm.
Zámok umožní zamykať objekt (petlica, oká), široký 12 až 25 mm (podľa toho či ho napolohujete vertikálne alebo horizontálne)
Zámok má rozmery 73 x 28 x 12 mm
Váha bez kľúčov: 60g

Poznámky:
Na našom trhu je veľa podobe vyzerajúcich, 2x lacnejších, nekvalitných čínských kódových visiacich zámkov - uisťujeme vás, že tento zámok ISEO nie je z týchto prípadov.
Mali sme v minulosti lacnejšie čínske verzie, ale vyradili sme ich z predaja kvôli vysokému počtu reklamácií - mechanizmus kódových koliečok nezapadal presne do pozície ale ostával v "medzi-pozícii", a keď ste takto zmenili kód, zámok sa zasekol a nešiel otvoriť. To isté pri otváraní, bolo treba niekedy viac krát skúšať polohovať kódové koliesko.
Hoci sú lacnejšie čínske verzie aj o polovicu lacnejšie, sme presvedčení, že pár ušetrených eur za to za to trápenie nestojí a z toho dôvodu to ani neponúkame. Buď sa nebudete vedieť dostať do skrinky už pri prvej zmene kódu, alebo prípadne vaše dieťa si nebude vedieť otvoriť skrinku, ak by nesprávne napolohovalo kódové koliečko.
Neohovárame konkurenciu, ale vysvetľujeme, prečo sú tieto ISEO kódové zámky 2x drahšie ako bežné "kódovačky", lebo bežné určite nájdete takmer všade (porovnanie vo videu). ISEO si dáva vyrábať tieto zámky taktiež v číne, aby boli samozrejme cenovo konkurencie schopné, ale prechádzajú prísnou kontrolou kvality výroby, použitých materiálov a testov, aby už keď si ich kúpite, tak aby fungovali. Pod svoje meno by si v spoločnosti ISEO nedali niečo nefunkčné. Takže ak chcete staviť na istotu, kvalitu a spoľahlivosť, stavte na ISEO.

Videá (pre zobrazenie na celú obrazovku, kliknite na názov videa pre presmerovanie).Tabuľka vlastností
chat Komentáre (0)
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)