ISEO CITY 750
zoom_out_map
ISEO CITY 750

ISEO CITY 750

Bezpečný a odolný čapový zámok. Má triedu bezpečnosti 3 a odolnosť voči korózii 4. subject Viac informácií
26,40 € s DPH 22,00 € bez DPH
check Naskladnené
Popis

Charakteristika:
Čapové visiace zámky sa vyznačujú svoujou bezpečnosťou. Typ mechanizmu značne sťažuje otvorenie voči násilnej metóde, či už vyrazeniu kladivom, pajsrom, alebo prepíleniu. Výhodou je vysoká bezpečnosť, nevýhodou je menší priestor, ktorý sa s ním dá uzamknúť - nedá sa použiť všade a tak univerzálne, ako klasické zámky.

Použitie:
Tento visiaci zámok rozhodne odporúčame použiť vždy namiesto klasických visiacich zámkov, pokiaľ to priestor umožňuje (veľkosť petlice, priemer očiek petlíc, alebo vzdialenosť medzi nimi). Oproti bežným zámkom má vyššiu bezpečnosť voči vytrhnutiu aj prepíleniu. Tieto zámky vynikajú svojim pomerom cena/bezpečnosť/kvalita. Mosadzné telo vydrží aj vo vonkajšom prostredí, a prípadnému zlodejovi značne skomplikujú, alebo znemožnia prekonanie.
Tento zámok "750" má bezpečnostnú triedu podľa EN12320 číslo 3, a odolnosť voči korózii 4. Hoci je cena vyššia oproti bežným čínam, čapové zámky ISEO CITY sú kvalitné a bezpečné, s vyladeným mechanizmom, testom bezpečnosti, životnosti aj odolnosti. Nebudú sa vám zasekávať a nepokazia sa tak, ako bežné čínske neznačkové zámky. Ak chcete staviť na istotu, stavte na ISEO.

Bezpečnosť:
- Čap zámku je voľne otočný, aby sa nedal píliť
- Čap krytý masívnym hrubým telom zámku, aby odolal aj ťažkým nástrojom deštruktívnej metódy otvárania (kliešte, pajser, kladivo)
- Profil kľúča je bezpečnostný viacnásobne prekrytý a zahnutý, takže dobre odoláva planžetovaniu
- zámok je istený oceľovou guličkou = najpevnejšie istenie

Funkčnosť:
Pre vytiahnutie kľúča zo zámku, je najprv potrebné zámok zamknúť, ako môžete vidieť na videu. V štandardnom balení sú 3 kľúče, dodatočné kľúče vám vyrobíme. Čap zámku po odistení "vystrelí" - dôvodom je to, že aby sa nedal čap nijak vytrhnúť, nevytŕča z tela zámku. Preto po odomknutí, aby vám nerobilo problémy vybrať čap, tak vystrelí, a potom je jednoduché ho chytiť a odistiť.

Rozmery:
Čap zámku má priemer Ø11 mm.
Zámok umožní zamykať objekt (petlica, oká), široký 24 mm.
Telo zámku má rozmery 76 x 48 x 18 mm
Váha bez kľúčov: 425g

Videá (pre zobrazenie na celú obrazovku, kliknite na názov videa pre presmerovanie).Tabuľka vlastností
Bezpečnostná trieda visiaceho zámku 1 až 6 (najvyššia)
3. trieda
Odolnosť voči korózii 1 až 5 (najvyššia)
4. trieda
chat Komentáre (0)
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)