ISEO CITY 500
zoom_out_map
ISEO CITY 500

ISEO CITY 500

ISEO 500 je bezpečnostný čapový visiaci zámok. Čapový mechanizmus sa nedá tak ľahko vytrhnúť, telo zámku kryje strmeň, a strmeň je voľne otočný pre čo najvyššiu odolnosť voči prepíleniu. subject Viac informácií
16,56 € s DPH 13,80 € bez DPH
check Naskladnené
Popis

Charakteristika:
Čapové visiace zámky sa vyznačujú svoujou bezpečnosťou. Typ mechanizmu značne sťažuje otvorenie voči násilnej metóde, či už vyrazeniu kladivom, pajsrom, alebo prepíleniu. Výhodou je vysoká bezpečnosť, nevýhodou je menší priestor, ktorý sa s ním dá uzamknúť - nedá sa použiť všade a tak univerzálne, ako klasické zámky.
Hoci je cena vyššia oproti bežným čínam, čapové zámky ISEO CITY sú kvalitné a bezpečné, s vyladeným mechanizmom, testom bezpečnosti, životnosti aj odolnosti. Nebudú sa vám zasekávať a nepokazia sa tak, ako bežné čínske neznačkové zámky. Ak chcete staviť na istotu, stavte na ISEO.

Použitie:
Tento visiaci zámok rozhodne odporúčame použiť vždy namiesto klasických visiacich zámkov, pokiaľ to priestor umožňuje (veľkosť petlice, priemer očiek petlíc, alebo vzdialenosť medzi nimi). Oproti bežným zámkom má vyššiu bezpečnosť voči vytrhnutiu aj prepíleniu. Tieto zámky vynikajú svojim pomerom cena/bezpečnosť/kvalita. Mosadzné telo vydrží aj vo vonkajšom prostredí, a prípadnému zlodejovi značne skomplikujú, alebo znemožnia prekonanie.
Tento zámok "500" má bezpečnostnú triedu podľa EN12320 číslo 2, a odolnosť voči korózii 4.

Bezpečnosť:
- Čap zámku je voľne otočný, aby sa nedal píliť
- Čap krytý masívnym hrubým telom zámku, aby odolal aj ťažkým nástrojom deštruktívnej metódy otvárania (kliešte, pajser, kladivo)
- Profil kľúča je bezpečnostný viacnásobne prekrytý a zahnutý, takže dobre odoláva planžetovaniu
- zámok je istený oceľovou guličkou = najpevnejšie istenie

Funkčnosť:
Pre vytiahnutie kľúča zo zámku, je najprv potrebné zámok zamknúť, ako môžete vidieť na videu. V štandardnom balení sú 3 kľúče, dodatočné kľúče vám vyrobíme. Čap zámku po odistení "vystrelí" - dôvodom je to, že aby sa nedal čap nijak vytrhnúť, nevytŕča z tela zámku. Preto po odomknutí, aby vám nerobilo problémy vybrať čap, tak vystrelí, a potom je jednoduché ho chytiť a odistiť.

Rozmery:
Čap zámku má priemer Ø8 mm.
Zámok umožní zamykať objekt (petlica, oká), široký 16 mm.
Telo zámku má rozmery 54 x 38 x 15 mm
Váha bez kľúčov: 200g

Videá (pre zobrazenie na celú obrazovku, kliknite na názov videa pre presmerovanie).Tabuľka vlastností
Bezpečnostná trieda visiaceho zámku 1 až 6 (najvyššia)
2. trieda
Odolnosť voči korózii 1 až 5 (najvyššia)
4. trieda
chat Komentáre (0)
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)