ISEO F900 MAGNET

ISEO F900 MAGNET

Vložka ISEO F900 Magnet je vlajková loď medzi vložkami ISEO, kde je skombinovaná štandardná bezpečnostná technológia s magnetickou, ktoré spolu tvoria najvyššiu možnú bezpečnosť s navyše doživotnou ochranou kľúča. subject Viac informácií
129,60 € s DPH 108,00 € bez DPH
check Naskladnené

list Zhrnutie

Zoznam komponentov

Rozmer vložky v mm Nie je vybraté
Doplnkové funkcie vložky Nie je vybraté
Počet kľúčov Nie je vybraté
Výrobok s týmto prispôsobením

0,00 €

Popis
Charakteristika:

Bezpečnostné zámkové vložky ISEO F900 MAGNET sú špičkové, veľmi bezpečné a kvalitné výrobky talianskej spoločnosti ISEO, vyrábané najnovšími technológiami v Nemecku. Medzi najvýznamnejšie výhody tejto vložky patrí to, že ju odomknú len originálne magnetické kľúče, ktoré sú vďaka patentovanej magnetickej technológii a ochrannej známke prakticky doživotne chránené. Sila tejto technológie spočíva v tom, že v kľúči je ukrytý magnet, ktorý je nevyhnutný pre odblokovanie vložky. Spolu s hlavnou radou a bočnou radou stavidiel tvoria spolu tri rôzne nezávislé uzamykacie mechanizmy. Magnet nielenže znemožňuje použitie planžiet, ale znemožňuje aj výrobu falošných kľúčov pomocou odliatkov, frézovania či tlačiarní telies. Navyše špeciálne, dlhé zúženie špičky kľúča skombinované s magnetickou technológiou, Vám poskytnú fakticky doživotnú ochranu voči neoprávneným kópiám kľúčov - vyrobiť nelegálne duplikáty týchto kľúčov je prakticky nemožné. Bolo by to veľmi komplikované a drahé. Aj o 50 rokov budete mať istotu, že len vaše originálne kľúče odomknú vložku.
Poteší Vás určite aj dlhá životnosť vložky a hladký chod - precízna výroba do každého detailu "made in germany".

 

Bezpečnosť:
 • použitie planžiet na odomknutie vložky je nemožné, vzhľadom na to, že magnetická technológia funguje na opačnom princípe ako planžety (magnet stavidlo dvíha, planžety ho zatláčajú dole - ako zuby na kľúči)
 • hlavnú bezpečnosť tvoria 3 mechanizmy ovládané kľúčom - 5 bezpečnostných stavidiel, 1 magnetický aktívny blokovací prvok a 2 pasívne bočné prvky.
 • tvrdená oceľová tyč výrazne spevňuje vložku v bode pre zaisťovaciu skrutku, čím ju chráni voči vytrhnutiu alebo zlomeniu
 • viacnásobná ochrana voči odvŕtaniu vo valci aj telese vložky
 • kombinácia obyčajných a bezpečnostných podstavidiel + neodpruženého magnetického prvku
 • veľké rozdiely v jednotlivých rezoch kľúča významne sťažujú vyhmatanie
 • komplikovaný profil drážky valca vložky
 • magnet nie je možné skopírovať žiadnym spôsobom = najvyššia možná ochrana voči nelegálnym kópiám kľúčov
 • Stenšený hrot kľúča - ľahšie zasunutie

 

Najvyššia možná bezpečnosť a doživotná ochrana kľúča:

1. Bezpečnosť - Magnetická technológia robí vložku 100% chránenú voči planžetám. Planžety fungujú na princípe zatláčiania stavidiel do deliacej roviny vložky, avšak magnetické stavidlo vo vložke na neodpruženom mosadznom kolíku je štandardne napolohované pod deliacou rovinou vložky, takže akékoľvek planžetovanie je absolútne neúčinné na prekonanie vložky (stavidlo je polohované nad deliacu rovinu, čo nie je možné vykonať planžetami. Toto stavidlo pracuje s magnetickým poľom magnetu, ktorý je skrytý v kľúči).

2. Doživotná ochrana kľúča - doživotnú ochranu kľúča voči legálnym aj nelegálnym kópiám bolo možné zabezpečiť vďaka kombinácii magnetickej technológii a špeciálnnemu, dlhému zúženiu na špičke kľúča. Patent platí 20 rokov od vydania (preto sú vložieky patentovo chránené len do určitého roku).
Zúžený začiatok kľúča prechádza pomedzi dva kolíky vo vložke. Ak by v tomto mieste nebol kľúč zúžený, neprešiel by na koniec vložky, a nebolo by možné odomknúť vložku. Druhý trik spočíva v tom, že magnet je umiestnený v kľúči v mieste kde začína zúženie, a tým pádom, keby niekto chcel vyrobiť kľúč s magnetom, zúžená drážka by bránila umiestneniu magnetu s dostatočne silným magnetickým poľom, ktorý by potom neodomkol vložku.
Vďaka týmto dvom inteligentne skombinovaným ochranám sú kľúče ISEO F900 Magnet doživotne chránené, a len vy ako vlastník s bezpečnostnou kartou si budete môcť urobiť ďalšie kópie kľúčov.
Kľúče samozrejme nie je možné vyrobiť ani na tlačiarni telies, keďže nie je možné vytlačiť magnet, a akýkoľvek odtlačok kľúča by bez magnetu nefungoval.

Výhody:
 • najvyššia možná bezpečnosť
 • magnetická technológia za dostupnú cenu
 • doživotná ochrana kľúča
 • nezameniteľná unikátna hlava a predĺžený krk kľúča
 • kľúč má špeciálnu frézovanú drážku na konci kľúča pre ľahké navádzanie kľúča do valca vložky
 • valec vložky má drážku, do ktorej sa oprie hrubší krk kľúča, aby sa predišlo zlomeniu pri nadmernej námahe (ak sú dvere zle nastavené a ťažko sa zamyká)
 • kvalitné použité materiály, stavidlá sú z nehrdzavejúcej ocele, čiže zabezpečia dlhú životnosť
 • vynikajúci pomer ceny/kvality/životnosti/ochrany
 • najvyššia kvalita "Made in Germany"
 • modulárna platforma má 3 výhody v jednom balení:
 1. vďaka základni z tvrdenej ocele, je vložka pevná voči zlomeniu a vytrhnutiu
 2. výroba akýchkoľvek rozmerov na počkanie (symetrické a asymetrické vložky do dĺžky 260 mm, jednostranné vložky do 180 mm)
 3. výhodná cena pri dlhých rozmeroch vložky

Nevýhody:

Žiadne
 

Termín dodania a skladové zásoby:

Všetky rozmery vložiek uvedené v ponuke máme v sklade. Dodanie aj výroba kľúčov do 1 dňa (v prípade osobného odberu ešte v ten deň).
Ak by ste nejaký rozmer v tabuľke nenašli, neváhajte nás kontaktovať (máme ich skladom, ale kvôli prehľadnosti sme všetky možnosti nezadali). Vložky je možné vyrobiť do dĺžky 260 mm a delenia od 80+180 mm, alebo do 130+130 mm. Jednostranné vložky do dĺžky 180 mm.
 

Výroba kľúčov:

Kľúče ISEO F900 Magnet sú chránené magnetom a patentom, a len vy ako vlastník s bezpečnostnou kartou si môžete dorobiť ďalšie kľúče. Kľúče vyrábame výhradne na elektronických strojoch, pre zachovanie najvyššej kvality - vždy vyrábame originálny kľúč, bez nepresností vznikajúcich pri analógovom kopírovaní.
 

Ďalšie možnosti:

Vložky ISEO F900 Magnet je možné zjednotiť na spoločný uzáver/spoločný kód - jedným kľúčom otvoríte ľubovoľné množstvo vložiek. Taktiež je možné na rovnaký kľúč urobiť aj visiace a schránkové zámky. Samozrejmosťou je aj vyhotovenie systému generálneho kľúča. Výhoda je, že veľký a ťažký zväzok kľúčov nahradíte jediným kľúčom. Ak máte veľa vložiek a potrebujete dať mnohým ľuďom kľúče, ušetríte na výrobe kľúčov. Dodatočné vložky podľa kľúča sa dajú dorábať aj neskôr v budúcnosti.

Servis je u nás samozrejmosťou. Ak sa Vám pokazí vložka od ktorej máte 100 kľúčov, nemusí sa kupovať nová s novými kľúčmi. Vyrobíme Vám novú vložku, prípadne sa opraví jestvujúca vložka, a vyrobené kľúče budú fungovať naďalej.

Ľahké prerobenie na iný rozmer - Vzhľadom na to, že je vložka ISEO F900 postavená na modulárnej platforme, je možné prerobiť vložku na iný rozmer, pri čom ušetríte značnú časť investovaných prostriedkov (cca 80%), napríklad pri výmene dverí.
 

Doplnkové funkcie:

1) Núdzová funkcia - často používaná príplatková funkcia je núdzová funkcia (ostatné názvy: prestupová spojka, emergency funkcia, BSZ...). Táto funkcia umožňuje ovládanie vložky 2 kľúčmi z oboch strán naraz. Je to veľmi užitočná funkcia v prípade, že si omylom zabuchnete dvere, a máte z vnútornej strany zastrčený a pootočený kľúč. V prípade zabuchnutia dverí musíte volať kľúčovú službu a takýto zásah je platený, môžu sa poškodiť dvere a v nočných hodinách nemusíte zohnať pomoc. Už pri prvom zabuchnutí sa Vám táto investícia časovo aj finančne vráti. Táto funkcia nie je nutná v prípade, že máte z vonkajšej strany kľučku (namiesto pevnej gule/madla). Môže sa však hodiť, ak prídete domov vo večerných hodinách a už pred vami niekto zamkol dvere a nevytiahol kľúč.
Pri vyhotovení vložky s olivkou (gombíkom), je táto funkcia automaticky súčasťou vložky.
Táto funkcia nijak neznižuje bezpečnosť vložky! Vložka s núdzovou funkciou je úplne rovnako bezpečná, ako vložka bez tejto funkcie.

2) Gombík / olivka je ekvivalent trvalo zasunutého kľúča z vnútornej strany vložky. Je to dobré ak sa večer doma zamykáte, nemusíte ísť po kľúč, len otočíte gombíkom a máte zamknuté. Pozor: na rodinné domy a byty na prvom poschodí zvážte túto funkciu. Pri krádeži keď Vám niekto vojde cez okno a otvorí si gombíkom dvere, poisťovňa nemusí krádež uznať pretože "nebola prekonaná adekvátna prekážka" napr. pri vynášaní majetku. Taktiež ak máte na domových dverách sklo, zlodej môže rozbiť sklo, prestrčiť ruku a odomknúť dvere gombíkom.

3) Ozubený veniec 10 zubový (10 zubové koliesko) - používané najmä v bezpečnostných dverách Bedex, Sherlock, Adlo a Exkluziv (avšak nie nutne vo všetkých modeloch dverí). Zistíte to tak, že vyberiete vložku a uvidíte, či má ozubený veniec alebo štandardný palec. Či má vložka štandardný palec alebo ozubený veniec, funkčnosť a bezpečnosť je úplne rovnaká. Vložky s ozubeným vencom sa vyrábajú hlavne do kvalitnejších rozvorových zámkov na bezpečnostné dvere, také zámky sú dokonalejšie, ale aj drahšie. 99% vložiek sa používa vo vyhotovení s palcom.

 

Benefity
 1. ISEO je kvalitná talianska výroba vložiek a zámkov, a vyrába vložky pre takmer všetky kontinenty, >30 000 kusov denne čo je >12 mil. ročne.
 2. Máme murovanú predajňu, skladové zásoby vložiek a kľúčov ISEO, stroje, náhradné diely a vybavenie na servis. Ak budete chcieť dodatočný kľúč alebo vyrobiť/opraviť vložku, môžete ju mať už v ten deň, a nemusíte čakať 10-30 dní na dodávku náhradných kľúčov/vložiek.
 3. Vyznáme sa v tejto problematike uzamykania so skúsenosťami od roku 2003. Táto oblasť nás baví a predávame len to, čo by sme si sami kúpili.

 

Certifikácia:

certifikovaná podľa EN1303:2015: test životnosti najvyšší 6 z 6 (100 000+ cyklov), bezpečnosť voči napadnutiu (D) - najvyššia

Balenie:

1x bezpečnostná vložka ISEO F900 Magnet podľa vami zvoleného rozmeru
3x kľúč ISEO F900 Magnet (alebo podľa výberu)
1x zaisťovacia skrutka
1x bezpečnostná karta
1x krabička
 

Pár rád na záver:

Ak ešte nemáte bezpečnostné kovanie, jednoznačne odporúčame pouvažovať nad takouto investíciou. Bezpečnostné kovanie významne chráni vložku voči rôznym deštruktívnym útokom ako zlomenie, vŕtanie, vytrhnutie a podobne. Viac o bezpečnostných kovaniach, ich použití a ako si vybrať, nájdete tu.
Taktiež nezabudnite na prípadnú starostlivosť o bezpečnostnú vložku – mazaním špeciálnymi mazadlami od výrobcu zvýšite životnosť aj komfort.
V žiadnom prípade nemažte vložky mazadlami, ktoré na to nie sú určené (napr. WD40 a rôzne oleje), pretože vložku zničíte alebo skrátite jej životnosť.

Dokumenty:
Štítky:

Dlhé fabky, najlepšie bezpečnostné vložky, magnetická vložka do dverí, dlhá FAB vložka, bezpečnostné zámky na vchodové dvere.

Videá (pre zobrazenie na celú obrazovku, klepnite na názov videa pre presmerovanie).

Tabuľka vlastností
chat Komentáre (0)