Zámková bezpeč. vložka Kaba Matrix

Špičková zámková vložka s najvyššou bezpečnosťou 4 tr.

More details

103,45 €

Použitie:

bezpečnostné zámkové vložky KABA maTrix (nespisovne FAB-ky, nevhodné názvy - cylindrická vložka, stavebná vložka) patria do najvyššej triedy a sú vhodné do bezpečnostných dverí, na zložité uzamykacie systémy, tam kde potrebujeme uzamykanie rôznorodých zámkov (jedným kľúčom môžem uzamykať dvere, poštovú schránku, vitrínu a podobne) a pre ľudí požadujúci najvyšší komfort. Oceňovaná je malá veľkosť hlavy, tvar kľuča ktorý nederie vrecká i to, že do hlavy kľuča je možné vložiť čip, pomocou ktorého môžem otvárať elektronické kovanie. Je vhodná na použitie ak potrebujeme "kartovú" vložky kvôli kontrole výroby duplikátov kľučov.

Popis:

bezpečnostná vložka KABA maTrix má 4 triedu bezpečnosti (4 je najvyššia), odoláva prekonaniu pomocou vyhmatania alebo rezonančnej metódy. Má ochranu proti odvŕtaniu, taktiež aj patentom chránený profil. Táto vložka je výnimočná svojou konštrukciou, ktorá je iná ako u ostatných vložiek do zámkov ktoré používajú rôzne varianty toho istého usporiadania - otočného bubna (cylindra) nad stavidlami. V tejto vložke sú stavidlá priamo v bubne, čo umožňuje obrovský počet kombinácií kódov, výnimočnú bezpečnosť a malú konštrukciu uzamykacieho mechanizmu (z tohto dôvodu sa tento typ vložky používa napr. na uzamykaní riadiacich pák Defend). Na porovnanie: kvalitná vložka s piatimi stavidlami má 45000 kombinácií, KABA maTrix 149 miliárd a ešte vyššia rada KABA  experT 907 miliárd! Podrobnosti o bezpečnosti zámkových vložiek sa dočítate tu.

Rozmery a špecifikácia:

základné rozmery vložiek KABA maTrix vidíte v cenníku. Skladáme viac vložiek na jeden kľúč, robíme na tento typ servis, vieme urobiť vložku s ozubeným vencom i núdzovou funkciou (možnsť otvorenia pri zabuchnutí dverí a zasunutom kľúči z vnútornej strany) Je možné vyrobiť aj vložku s gombíkom či jednostrannú vložku (polvložku) k elektrickému spínaču.

Zámkové vložky (fab-ky) KABA Matrix, možnosti

Výhody:

  • najvyššia trieda bezpečnosti, vložky sú vyrábané s veľkou presnosťou. Neobvyklá konštrukcia znemožňujúca použitie bežných spôsobov na prekonanie vložky. Výrobcom je renomovaná švajčiarska spoločnosť KABA.
  • bezpečnostná vložka Matrix patrí medzi najkvalitnejšie výrobky, čo umožňuje na túto vložku robiť servis. Je možné dorobiť vložku podľa jestvujúceho kľúča k tomuto typu vložiek.
  • výroba kľúčov je možná len po predložení karty, počet vyrobených kópií sa eviduje
  • veľa rozmerov a možností, nie je tu všetko uvené, v prípade potreby volajte
  • rôzne farebné hlavy pre ľahšie rozlíšenie pri viacerých kľúčoch
  • kľúč nemá zuby - nederie vrecká
  • do kľúča je možné vložiť čip
  • v základnej cene zámkovej vložky je 5 kľúčov
  • je možná výroba aj schránkových zámkov KABA Matrix a ich zjednotenie na jeden kľúč s kľúčom od bytu

 

Nevýhody / obmedzenia:

  • vyššia cena kľúčov  Kaba Matrix

 

Čas dodania:

vložky KABA maTrix v základných rozmeroch držíme na sklade, menej obvyklé rozmery vložiek a špeciálne na objednávku.

Dodacie podmienky:

voliteľné, podľa podmienok Internetovej. predajne.

Pomôcky:

 

Štítky:

bezpečnostná vložka, bezpečnostná fabka, cylindrická vložka do bezpečnostných dverí, bezpečnostný zámok fab, FAB-ka, bezpečnostné cylindrické vložky, bezpecnostné vlozky KABA, bezpečnostné zámky fab, Kaba Matrix, vložka s ozubeným kolieskom, zámková vložka