ISEO R6

Vložka s najlepším pomerom cena / kvalita.

More details

29,40 €

Použitie:

Vložky ISEO R6 sa najčastejšie používajú na štandardné zabezpečenie bytov alebo domov.

Popis:

Vložka ISEO R6 je taliansky výrobok, ktorý sa vyznačuje svojou spoľahlivosťou, kvalitou a bezpečnosťou za veľmi priaznivú cenu.

Medzi ďalšie vlastnosti patrí plochý obojstranný kľúč, ktorý je jeden z najpevnejších na trhu. Kľúč je hrubý a vložka má zárez v bubienku, ktorý ešte zosilný kľúč proti zlomeniu, pretože sila je rozložená na väčšej ploche kľúča.

Vložka ISEO R6 má 6 oceľových stavidiel, ktoré sa neopotrebujú ani v prípade častého používania. Vložka sa vyznačuje aj veľmi hladkým chodom otáčania kľúčom.

Rozmery a špecifikácia:

Skladom máme všetky rozmery, ktoré výrobca vyrába v rade ISEO R6. V prípade že by ste potrebovali atypické rozmery, prosím informujte sa telefonicky.

Na vložky robíme kompletný servis, od výroby kľúčov, výroby viac vložiek na jeden kľúč až po opravy (v prípade že máte od vložky veľa kľúčov.

Často používaná príplatková funkcia je BSZ / Emergency / Núdzová funkcia. Táto funkcia umožňuje ovládanie vložky 2 kľúčmi z oboch strán naraz. Je to veľmi užitočná funkcia v prípade, že si omylom zabuchnete dvere. V prípade zabuchnutia dverí musíte volať kľúčovú službu a takýto zásah je platený, môžu sa poškodiť dvere a v nočných hodinách nemusíte zohnať pomoc. Už pri prvom zabuchnutí sa Vám táto investícia časovo a finančne vráti.

Gombík / olivka - je to ekvivalent trvalo zasunutého kľúča z vnútornej strany vložky. Je to dobré ak sa večer doma zamykáte, nemusíte ísť po kľúč, len otočíte gombíkom. Pozor: na rodinné domy a byty na 1. poschodí to neodporúčame. Pri krádeži keď Vám niekto vojde cez okno a otvorí si gombíkom dvere, poisťovňa nemusí krádež uznať pretože "nebola prekonaná adekvátna prekážka" napr. pri vynášaní majetku...

Ozubené koleso - používané najmä v bezpečnostných dverách Bedex, Sherlock a Adlo (avšak nie nutne vo všetkých modeloch dverí). Zistíte to tak, že vyberiete vložku a uvidíte, či má ozubený veniec alebo štandardný palec. Prípadne nám zavolajte a poradíme Vám ako to zistiť aj bez vybratia vložky.

Výhody:

  • najlepším pomer kvalita / cena
  • vysoká životnosť a dobrá bezpečnosť
  • hladký chod
  • extra pevné kľúče
  • ploché jamkové obojstranné kľúče
  • kompletný servis

 

Nevýhody / obmedzenia:

  • žiadne

 

Čas dodania:

Všetky rozmery máme skladom.

Dodacie podmienky:

voliteľné, podľa podmienok Internetovej. predajne.

Pomôcky:

 

Štítky:

bezpečnostná vložka, bezpečnostná fabka, cylindrická vložka do bezpečnostných dverí, bezpečnostný zámok fab, FAB-ka, bezpečnostné cylindrické vložky, bezpečnostné zámky fab, vložka s ozubeným kolieskom, zámková vložka