Bezpečnostní zámková vložka pExtra

Bezpečnostní vložka do zámku.

More details

64,46 €

Použití:

tyto zámkové vložky (nespisovně FAB-ka, nevhodné názvy - cylindrické vložka, stavební vložka, fabku) jsou vyrobeny ve vysoké bezpečnostní třídě s patentovou ochranou klíče (s bezpečnostní kartou) vhodné pro uzamčení domů i důležitých místností.

Popis:

Tato vložka má 4 třídu bezpečnosti (4 je nejvyšší), má překrytý profil, odolává překonání pomocí vyhmatání nebo rezonanční metodě. Má ochranu proti odvrtání, ochranu proti otevření kopii klíče s neoriginální suroviny (video zde), patentem chráněný profil, složitý profil klíče s přeloženou rovinou proti zasunutí vyhmatávacej planžety, boční segment (boční stavidlo) které znemožňuje otevření planžetami. Vysokou vypovídací hodnotu o vložce má počet možných kombinací, pExtra jich má 3 200 000.


Rozměry a specifikace:

základní rozměry vidíte v ceníku. Skládáme více vložek na jeden klíč, provádíme na tento typ servis, umíme udělat vložku s ozubeným věncem i nouzovou funkcí. Je možné vyrobit i vložku s knoflíkem či Půlvložka k elektrickému spínači.Výhody:

  • nejvyšší úroveň bezpečnosti, vložky jsou vyráběny s velkou přesností. Výrobcem je renomovaná rakouská společnost GEGE
  • vložka pExtra patří mezi nejkvalitnější výrobky, což umožňuje na tuto vložku dělat servis (například pokud se unosíš vnitřní stavidla a od vložky má třeba 50 lidí klíče, které jsou jednak drahé a jednak se stává, že je problém je vyměnit v jeden den. V takovém případě se vymění odřené stavidla za zlomek ceny a odpadnou problémy s výměnou klíčů). Víme i dodělat vložku podle stávajícího klíče k tomuto typu vložek.
  • mezi prvky bezpečnosti této vložky oproti jiným vložkám patří například drážka proti kopírování profilu (zabraňuje laserovému paprsku korektně načíst rozměr profilu), boční stavidlo znemožňující otevření pomocí planžet a kolíky proti odvrtání
  • výborný poměr cena / kvalita, vynikající úroveň bezpečnosti
  • mnoho rozměrů a možností, není zde vše uvené, v případě potřeby volejte


 

Nevýhody / omezení:

žádné

Čas dodání:

základní rozměry držíme skladem, některé na objednávku

Dodací podmínky:

volitelné, podle podmínek Internetové. prodejny.

Pomůcky:

 

Štítky:

bezpečnostní vložka, bezpečnostní cylindrická vložka, bezpečnostní fabku do dveří, gege pExtra vložka do dveří, zámková vložka, bezpečnostní zámkové vložky prodej, cylindrické vložky e-shop, bezpečnostní vložky, fabka do zámku, bezpečnostní zámky na dveře, dlouhé bezpečnostní FABky