Zámková bezpečnostní vložka Kaba Matrix

Bezpečnostní zámková vložka s nejvyšší bezpečností.

More details

103,45 €

Použití:

zámkové vložky KABA maTrix (nespisovně FAB-ky, nevhodné názvy - cylindrické vložky, stavební vložky) patří do nejvyšší třídy a jsou vhodné do bezpečnostních dveří, na složité uzamykací systémy, tam kde potřebujeme uzamykání různorodých zámků (jedním klíčem mohu uzamykat dveře, poštovní schránku, vitrínu a podobně) a pro lidi požadující nejvyšší komfort. Oceňovaná je malá velikost hlavy, tvar klíče který nedře kapsy i to, že do hlavy klíče je možné vložit čip, pomocí kterého mohu otevírat elektronické kování. Je vhodná k použití pokud potřebujeme "karetní" vložky kvůli kontrole výroby duplikátů klíčů.

Popis:

vložka KABA maTrix má 4 třídu bezpečnosti (4 je nejvyšší), odolává překonání pomocí vyhmatání nebo rezonanční metody. Má ochranu proti odvrtání, taktéž i patentem chráněný profil. Tato vložka je výjimečná svou konstrukcí, která je jiná než u ostatních vložek do zámků které používají různé varianty téhož uspořádání - otočného bubnu nad zdymadly. V této vložce jsou stavidla přímo v bubnu, což umožňuje obrovský počet kombinací kódů, výjimečnou bezpečnost a malou konstrukci uzamykacího mechanizmu (z tohoto důvodu se tento typ vložky používá např.. Na uzamykání řídících pák Defend). Pro srovnání: kvalitní vložka s pěti stavítkami má 45000 kombinací, KABA Matrixu 149 miliard a ještě vyšší ráda KABA Expert 907 miliard!

Rozměry a specifikace:

základní rozměry vidíte v ceníku. Skládáme více vložek na jeden klíč, provádíme na tento typ servis, umíme udělat vložku s ozubeným věncem i nouzovou funkcí. Je možné vyrobit i vložku s knoflíkem či Půlvložka k elektrickému spínači.

Varianty vložek KABA Matrix

Výhody:

  • Nejvyšší třída bezpečnosti, vložky jsou vyráběny s velkou přesností. Neobvyklá konstrukce znemožňující použití běžných způsobů k překonání vložky. Výrobcem je renomovaná švýcarská společnost KABA.
  • vložka KABA Matrix patří mezi najkvalitné výrobky, což umožňuje na tuto vložku dělat servis. Je možné dodělat vložku podle stávajícího klíče k tomuto typu vložek.
  • výroba klíčů je možná pouze po předložení karty, počet vyrobených kopií se eviduje
  • mnoho rozměrů a možností, není zde vše uvené, v případě potřeby volejte
  • různé barevné hlavy pro snadnější rozlišení při více klíčích
  • klíč nemá zuby - nedře kapsy
  • do klíče je možné vložit čip
  • v ceně je 5 klíčů


 

Nevýhody / omezení:

    
Vyšší cena klíčů

 

Čas dodání:

základní rozměry vložek KABA maTrix na skladě, speciální na objednávku.

Dodací podmínky:

volitelné, podle podmínek Internetové prodejny.

Pomůcky:

 

Štítky:

bezpečnostní vložka, bezpečnostní fabku, cylindrická vložka do bezpečnostních dveří, bezpečnostní zámek fab, FAB-ka, bezpečnostní cylindrické vložky, bezpecnostní vlozky, bezpečnostní zámky fab, Kaba Matrix, vložka s ozubeným kolečkem