apex: kovania, uyzmykanie a príslušenstvo k dverám

Elektronické uzamykanie

Elektronické uzamykanie používame na miestach kde požadujeme funkcie, ktoré nám mechanické uzamykanie neposkytuje. Ide napr. o možnosť sledovania času vstupu jednotlivých osôb, časové obmedzenie vstupu (napr. len prac. dni od 8.00.do 16.00), kontrola odchádzajúcich osôb, dátumovo obmedzené prístupové práva (hotel), spriahnutie s dochádzkovým systémom a tvorbou miezd (podniky), možnosť pružného zrušenia oprávnenia vstupu napr pri rozviazaní pracovného pomeru a podobne. Elektronické uzamykanie môže byť súčasťou elektrického uzamykania ( elektrický zámok), ale aj nemusí.

Kaba elolegic – predstavenie rodiny výrobkov

Mechatronikou sa označuje spojenie mechaniky a elektroniky. Jedná sa o "nezávislý" výrobok, to znamená žiadna námaha s prípojnými káblami k riadeniu alebo k počítaču vďaka rozhodovacej elektronike.
Jednoducho, bezdotykovo a s nízkymi nákladmi: možnosť vstupnej kontroly pre každého s Legic® technológiou. S jednoducho použiteľným 3-stupňovým programovým konceptom je podľa veľkosti objektu možné uložiť ručne, programovacím prístrojom alebo softvérom do 2400 užívateľov na E-jednotku.
Najrýchlejšie možné vymazanie stratených alebo ukradnutých užívateľských médií (kľúče, karta, prívesok, hodinky) kedykoľvek. Presné usporiadanie, časové ohraničenie, spätná identifikovateľnosť. Vstup len v jasne definovanom čase: rôzne časové zóny, zvláštne dni, automatické otváracie hodiny, pamäť udalostí.


Vložka Kaba elolegic compact - spojenie elektroniky a bezpečnej mechaniky:

K dispozícii sú rôzne varianty zabudovania. Gombíkový variant skrýva elektroniku a batériu na vnútornej strane gombíka. Všetky vložky sú kedykoľvek integrovateľné do každého mechanického systému Kaba.
ekolegic


ekolegic

Vložka Gege elolegic -kombinácia elektroniky a osvedčenej mechaniky:

Platí to isté ako pre vložky Kaba. Montuje sa rovnako ako bežné mechanické vložky. Je vhodná pre rôzne dvere a požiadavky a môže byť montovaná v nových ako aj do existujúcich systémov Gege.


Čítacie zariadenie Kaba elolegic - bezdotyková vstupná kontrola vo veľkosti el. vypínača:

Každé médium Legic® Vás môže jednoducho obslúžiť. Potenciálne môžu byť riadené najrôznejšie uzatváracie komponenty ako otvárače dverí, zámky motora, pohony brán atď. Vnútorné a vonkajšie vyhotovenia (bezpečné voči sabotáži).
ekolegic


ekolegic

Kaba elolegic lock - kompatibilný s každým mechanickým uzamykacím systémom:

Vyvinutý samouzamykycí panikový zámok kombinovaný s čítačkou zabudovanou v kovaní ponúka bezpečnosť a komfort. Z vonkajšej strany je potrebná elektronická identifikácia s ľubovoľne naprogramovaným Legic® médiom, z vnútra sa antipaniková funkcia vždy postará o východ.

Tieto kovania sú skonštruované hlavne na rýchlu a pohodlnú kontrolu prístupových práv vstupujúcich osôb, avšak nie na odolanie voči prekonaniu pri použití brutálnych metód prekonania. Je to vhodné kovanie na vstup do podniku na vrátnici, do vchodu v bytovke a podobne, ale neodporúčam ho na bezpečnostné dvere do bytu alebo niekde do osamelého objektu (použitie brutálnych metód). Mechanická časť nie je skúšaná na triedu bezpečnosti, elektronická má najvyššiu triedu.Kaba – elektronická vložka

Táto elektronická vložka sa vyznačuje jednoduchou obsluhou, ušľachtilým dizajnom a kompaktnými rozmermi. Integrovaný mikročip bezdotykovo rozpozná kľúče, karty alebo iné média, preverí oprávnenie na vstup a pomocou motorového mechanizmu sa spojí s vonkajším gombíkom. Časová perióda na permanentné otváranie vložky môže byť naprogramovaná pomocou TimePro- funkcie. Napríklad keď majú byť cez deň dvere otvorené bez identifikácie. Čip Legic k tomu umožňuje ešte ďalšie uplatnenie ako časové hospodárstvo, bezhotovostnú platbu, registráciu atď.
ekolegic


clever

Kaba elolegic c-lever

Kaba elolegic c-lever: nezávislé, efektívne a "múdre" kovanie.

Nové kovanie Kaba elolegic c-lever sa vyznačuje zjednodušenou obsluhou, ušľachtilým dizajnom a kompaktnými rozmermi. Elektronika integrovaná v kovaní bezkontaktne rozpozná kľúč, karty alebo iné médiá. Povolený alebo nepovolený vstup sa užívateľovi ukáže opticky (červený alebo zelený) a akusticky, je jednoducho rozpoznateľný. Pomocou funkcií TimePro môže byť naprogramovaná časová perióda na permanentné otvorenie, napr. keď majú byť cez deň dvere otvorené bez identifikácie. Čip Legic k tomu umožňuje ešte ďalšie uplatnenie ako časové hospodárstvo, bezhotovostnú platbu, registráciu atď.

clever

Výhody:

 • bezpečnosť pri maximálnej pružnosti
 • jednoduchá a rýchla montáž
 • kombinovateľnosť s mechatronickými a mechanickými vložkami. (núdzové otváranie)
 • jednoduchá obsluha s optickou (červená/zelená) a akustickou signalizáciou vstupu
 • flexibilné časové programovanie pre permanentný alebo časovo ohraničený vstup ako aj deň/noc a Office-Funktion (TimePro)

Použitie:

 • univerzity
 • nemocnice
 • banky, poisťovne
 • národné, komunálne stavby
 • priemysel
 • letiská atď.

Štítky:

elektronické uzamykanie, otváranie na gombík, otváranie čipom, elektrické zamykanie

apex Banská Bystrica s.r.o.

Hlavná stránka

Ísť na začiatok stránky